Yeşim Tanatay

Yeşim TANATAY

Bir hücreyle başlar aslında bütün hikaye. Nasıl bireylerse dünyayı değiştiren, bir hücredir aslında senin değişim sürecini başlatan.

Bunu bilerek mi başlamıştım kendi dönüşüm yolculuğuma tam olarak emin değilim. Ama bugün bu bilinçle dokunuyorum hayatlara. Bu farkındalıkla yaklaşıyorum işime. Her zaman bu enerjiyle tamamlıyorum yorucu günlerimi. Her yeni başlangıçta süreçleri tasarlıyorum kafamda. Olabilecek güzellikleri hayal ediyorum. Kendini çaresiz ve yalnız hissettiğin her an kalk ve aynaya bak. Kendin için bir şey yapıyor musun düşündün mü? Bedenin, ruhun, zihnin için? Belki klişe olacak ama gerçektende kendini değiştirmeden dünyayı değiştiremezsin.

Sabah uyanırız ve önümüzde kocaman bir gün vardır. Bazılarımız günü öylece doldurur, bazılarımız yaşadığı günün hakkını verir. Gece yattığımızda düşünürüz. Yaptıklarımız, söylediklerimiz, duyduklarımız, yediklerimiz, içttiklerimiz. Anne olanlarımız çocuklarını, yalnız olanlar ailelerini düşünür. Onlar için endişelenir. Çok nadir olarak kendimizi düşünürüz.

Halbuki içten içe biliriz ki onlara faydalı olabilmek için önce kendimize iyi bakmalıyız. Ne hastalıklar, ne şişmanlamak bir kaderdir. Hepsi bir biri ile bağlantılıdır. Sağlık beslenerek ve egzersiz yaparak daha iyi bir sen yaratma şansın varken seni tutan ne?Kendini uyandır, umutsuzluk diye bir şey yok. Sen varsın nasıl yenileniyorsa her hafta, her gün sen de yenilen. Kendin için bir şey yap!

Ben Yeşim TANATAY, hedeflerine ulaşman, daha sağlıklı ve zinde bir yaşam sürmen için yanındayım. Yeni bir sen yeni bir hayat demek.Başarı bir varış noktası değil bir yolculuktur. 
Gel bu yolculukta yol arkadaşı olalım.

 

GALERİ

class-detail

DOĞAL ZAYIFLAMA İÇİN %100 doğal, bitkisel ürünler

Size özel bitkisel ürünlerimize, online satış sitemiz fiturun.com'dan ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ ALIŞVERİŞ YAP