Bentonit Kili

Bentonit kilinin vücudu temizleyen ve iyileştiren bir kil olduğunu söylediğimde şaşırabilirsiniz ama gerçekten de bunu sağlayan bir mucize. Son günlerde sıkça tekrar ediyorum ama her gün çok sayıda toksin ile yakın temasa giriyoruz. İşlenmiş gıdalarla dolu sağlıksız beslenmeden aldığımız toksinlerden bahsetmiyorum bile, havadan soluduğumuz farklı toksinler de var onlar zaten ayrı... Bentonit kili bu toksinlerin çoğunu vücuttan dışarı atmaya yardımcı olarak vücudunuzu temizler, bağışıklığı arttırır ve inflamasyonu azaltabilir.

Kalsiyum, magnezyum, silis, sodyum, bakır, demir ve potasyum gibi minerallerden zengin olduğu bilinmektedir. Bentonit kili sıvıyla temas ettiğinde doğada elektriksel bir yük üretme yeteneğine sahip olduğu için, vücuda doğal yoldan fayda sağlar. Buna topraklanma diyebiliriz aslında. Bentonitin sıvı olarak haftada bir kere hatta 6 ayda bir kullanımında bile, toksinlerin ve metallerin daha sindirim sistemindeyken temizlenmesine yardımcı olur. Bu şekilde, toksin ve metallerin beyin ya da sinir sistemine ulaşmadan engellenmesi sağlanır.

Sıralayacak olursak Bentonit kili vücudu alkalize eder, hücrelerin daha fazla oksijen almasına izin verir, probiyotikleri arttırır. En önemlisi ağır metallerden arınmayı sağlar.

 

GALERİ

class-detail

DOĞAL ZAYIFLAMA İÇİN %100 doğal, bitkisel ürünler

Size özel bitkisel ürünlerimize, online satış sitemiz fiturun.com'dan ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ ALIŞVERİŞ YAP